Vegyes kiállítási katalógusok, 8 db:
Barta Mária és Barta István kiállítása. Bp., 1986, Pataky Galéria. Kiadói papírkötés.
Struktúra. Bp., 1984, Pataky Galéria. Kiadói papírkötés, magyar és angol nyelven.
Tárgy - Tér - Torzó. Pagony Rita és Olasz Miklós. Bp., 1983, Dorottya Utcai Kiállítóterem. Kiadói papírkötés, magyar és angol nyelven.
Pillanatkép. Magyar festők három nemzedéke. Szerk.: Bakos Katalin. Bp., 1985, Műcsarnok. Kiadói papírkötés.
Holter Kürthy Éva fotóművész kiállítása. Bp., 1983, Dorottya Utcai Kiállítóterem. Papírkötés.
Békési Galéria. Békés, 1983, Városi Tanács. Papírkötés.
Zeit Genössische Ungarische Medaillenkunst. Berlin, 1984, Haus der Ungarischen Kultur. Kiadói papírkötés, német nyelven.
Mészáros Géza. Bp., 1984, Révai-ny. Kiadói papírkötés.
A szociális piacgazdaság lexikona. Gazdaságpolitika A-tól Z-ig. Szerk.: Rolf. H. Hasse, Hermann Schneider, Klaus Weigelt. Fordította: Dr. Sulányi Péter, és Dr. Zalán Péter. Bp., 2006, Magyar Almanach Kiadó. Kiadói papírkötés. Jó állapotban.
Dr. Th. H. Van De Velde: A tökéletes házasság élettana és megvalósítása. Fordította: Dr. Feldmann Sándor. Budapest, 1926, Rozsnyai Károly. Kiadói egészvászon-kötésben, kopottas borítóval, sérült gerinccel, kissé laza fűzéssel.