https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
https://www.darabanth.com/

Folyamatos online aukciók

Tételek lista

Könyvek és papírrégiségek rendkívül alacsony kikiáltási áron

Tételek száma: 84

Az árverés lejárt! A tétel hamarosan kikiáltásra kerül
EMABIT 1857-1982. Az Első Magyar Általános Biztosító Társaság megalakulásának 125. évfordulója. Szerk.: dr. Boross Endre, Kovács Mihály. A rajzokat készítette Feledy Gyula. Miskolc, 1983 , Miskolci Miniatűrkönyv Gyűjtők Könyve.Kiadói egészvászon kötésben, fekete-fehé fotókkal. Számozott (800/123.) példány, fekete számozásssal. Kereskedelmi forgalomba nem került.
16158.

EMABIT 1857-1982. Az Első Magyar Általános Biztosító Társaság megalakulásának 125. évfordulója. Szerk.: dr. Boross Endre, Kovács Mihály. A rajzokat készítette Feledy Gyula. Miskolc, 1983 , Miskolci Miniatűrkönyv Gyűjtők Könyve.Kiadói egészvászon kötésben, fekete-fehé fotókkal. Számozott (800/123.) példány, fekete számozásssal. Kereskedelmi forgalomba nem került.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
100 Ft
0,27
EUR
,
0,29
USD
Ajánlatok száma:
1
Nemzetközi nőnap 76. - A nők nemzetközi szolidaritási napja. 1976. március 8. Szerk.: Kovács Mihály. Bp., 1976, k.n. Kiadói egészvászon-kötés. Számozott (250/107.) példány.
16159.

Nemzetközi nőnap '76. - A nők nemzetközi szolidaritási napja. 1976. március 8. Szerk.: Kovács Mihály. Bp., 1976, k.n. Kiadói egészvászon-kötés. Számozott (250/107.) példány.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
100 Ft
0,27
EUR
,
0,29
USD
Ajánlatok száma:
1
Vegyes könyvtétel, 2 db:  Rapcsányi László: Jeruzsálem. Bp., 1984, Gondolat. Kiadói kartonált papírkötés.  Szerzetesek. Szerk.: Puskely Mária. Eisenstadt. 1989, Prugg Verlag. Kiadói papírkötés.
16160.

Vegyes könyvtétel, 2 db: Rapcsányi László: Jeruzsálem. Bp., 1984, Gondolat. Kiadói kartonált papírkötés. Szerzetesek. Szerk.: Puskely Mária. Eisenstadt. 1989, Prugg Verlag. Kiadói papírkötés.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
100 Ft
0,27
EUR
,
0,29
USD
Ajánlatok száma:
4
Molnár Ferenc:Kis hármaskönyv I., és III. kötet. Elbeszélések. Bp., 1916, Franklin-Társulat. Második kiadás. Kiadói félvászon-kötés, megviselt állapotban, kopottas borítóval, és gerinccel, az első kötet elülső előzéklapja lyukas.
16161.

Molnár Ferenc:Kis hármaskönyv I., és III. kötet. Elbeszélések. Bp., 1916, Franklin-Társulat. Második kiadás. Kiadói félvászon-kötés, megviselt állapotban, kopottas borítóval, és gerinccel, az első kötet elülső előzéklapja lyukas.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
100 Ft
0,27
EUR
,
0,29
USD
Ajánlatok száma:
1
Szepesi György: Gól! Góóóól! 2000 gól!. Bp., 1965, Sport. Harmadik, bővített kiadás. Kiadói félvászon-kötésben.
16162.

Szepesi György: Gól! Góóóól! 2000 gól!. Bp., 1965, Sport. Harmadik, bővített kiadás. Kiadói félvászon-kötésben.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
100 Ft
0,27
EUR
,
0,29
USD
Ajánlatok száma:
1
Várkonyi Mihály: Legenda a vonaton. Bp.,1968, Kozmosz. Kiadói papírkötés, deformálódott gerinccel.
16163.

Várkonyi Mihály: Legenda a vonaton. Bp.,1968, Kozmosz. Kiadói papírkötés, deformálódott gerinccel.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
100 Ft
0,27
EUR
,
0,29
USD
Ajánlatok száma:
1
A Keresztény Görög Iratok. Új világ fordítása. New York, 2000, Watchtower Bible and Tract Society-International Bible Students Association. Kiadói műbőr-kötés.
16164.

A Keresztény Görög Iratok. Új világ fordítása. New York, 2000, Watchtower Bible and Tract Society-International Bible Students Association. Kiadói műbőr-kötés.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
100 Ft
0,27
EUR
,
0,29
USD
Ajánlatok száma:
1
A görög irodalom világa. Európai Antológia: Görögország. Szerk.: Borzsák István. Fordította: Arany János, Borzsák István, Devecseri Gábor, Harmatta János, Jánosy István, Muraközy Gyula, Trencsényi-Waldapfel Imre. Bp., 1966, Gondolat. Kiadói egészvászon-kötés.
16165.

A görög irodalom világa. Európai Antológia: Görögország. Szerk.: Borzsák István. Fordította: Arany János, Borzsák István, Devecseri Gábor, Harmatta János, Jánosy István, Muraközy Gyula, Trencsényi-Waldapfel Imre. Bp., 1966, Gondolat. Kiadói egészvászon-kötés.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
100 Ft
0,27
EUR
,
0,29
USD
Ajánlatok száma:
2
Radványi Kálmán: Család és élet. Bp., 1936, Szent István-Társulat. Átkötött félvászon-kötés, laza fűzéssel, az utolsó lap és a hátsó előzéklap részben kijár.
16166.

Radványi Kálmán: Család és élet. Bp., 1936, Szent István-Társulat. Átkötött félvászon-kötés, laza fűzéssel, az utolsó lap és a hátsó előzéklap részben kijár.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
100 Ft
0,27
EUR
,
0,29
USD
Ajánlatok száma:
1
Dr. Marinovich László-Szőts Gyula-Dr.Margitai Győző (szerk.): Magyar Külkereskedelmi Zsebkönyv VIII. Budapest, 1947, Magyar Külkereskedelmi Igazgatóság. Ragasztott papírkötés, 358 oldal. Három nyelvű kiadás: magyar, angol, francia.  Jó állapotban: A könyvben piros ceruzával aláhúzások.
16167.

Dr. Marinovich László-Szőts Gyula-Dr.Margitai Győző (szerk.): Magyar Külkereskedelmi Zsebkönyv VIII. Budapest, 1947, Magyar Külkereskedelmi Igazgatóság. Ragasztott papírkötés, 358 oldal. Három nyelvű kiadás: magyar, angol, francia. Jó állapotban: A könyvben piros ceruzával aláhúzások.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
100 Ft
0,27
EUR
,
0,29
USD
Ajánlatok száma:
1
Benedek István Gábor - Vámos György: Tépd le a sárga csillagot. Interjúk az 1944-es budapesti zsidó ellenállásról. Bp., 1990, Pallas. Papírkötésben, jó állapotban.
16168.

Benedek István Gábor - Vámos György: Tépd le a sárga csillagot. Interjúk az 1944-es budapesti zsidó ellenállásról. Bp., 1990, Pallas. Papírkötésben, jó állapotban.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
100 Ft
0,27
EUR
,
0,29
USD
Ajánlatok száma:
8
Sanbar, Moshe: A leghosszabb évem. Bp., 1990, Ikva. Papírkötésben, jó állapotban.
16169.

Sanbar, Moshe: A leghosszabb évem. Bp., 1990, Ikva. Papírkötésben, jó állapotban.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
100 Ft
0,27
EUR
,
0,29
USD
Ajánlatok száma:
4

Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft

Árverési szűrés

További oldal navigáció

Elérhetőség

Nyitva tartás

  • Hétfő: 12-17
  • Keddtől Szerdáig: 10-17
  • Csütörtök: 10-19
  • Péntek: zárva
  • Hétvége: zárva

Oldalaink

© 2011-2024 Darabanth Bélyegkereskedelmi és Numizmatikai Kft.
Darabanth Kft. a weboldalán cookie-kat használ annak érdekében, hogy a weboldal a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa.
Amennyiben Ön folytatja a böngészést a weboldalunkon, azt úgy tekintjük, hogy nincs kifogása a tőlünk érkező cookie-k fogadása ellen.
Elfogadom
A részletekért kattintson
https://www.darabanth.com/hu/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Élő közvetítés

Tétel kosárba rakva

Kosár értéke:

Vásárlás folytatása
  Pénztárhoz