3 000 Ft
7,77 EUR, 8,57 USD
Goffine Lénárt katholikus oktató és épületes könyve. Átdolgozta Steck Xav. Ferencz. Bp.,[1903], Szent István-Társulat. Negyedik, átdolgozott kiadás. XXIV+936 p. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kopottas borítóval, kissé sérült gerinccel, kissé laza fűzéssel, márványozott lapélekkel.