Przsevalszkij, Mikhájlovics Nikoláj: Zájzánból Khámin át Tibetbe és a Sárga folyó forrásvidékére.
Przseválszkij Mikhájlovics Nikoláj orosz ezredes harmadik utja Közép-Ázsiába. Oroszból dolgozta [fordította:] Csopey László. Budapest, 1884. Franklin-Társulat. 495 l. Kiadói, kopott egészvászon kötésben, laza fűzéssel, festett lapszélekkel.