Howard Carter: Tut-ankh-amen koporsója és múmiája. Fordította Dr. Bala... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/309/kategoriak~Konyvek/Konyvek-Utazas-helytortenet~500001/Howard-Carter-Tut-ankh-amen-koporsoja-es-mumiaja-Forditotta-Dr-Balassa-Jozsef-Modern-utazC3~II1679307
1679307
15028
309
Books: Travelling, Local History
Leírás: Howard Carter: Tut-ankh-amen koporsója és múmiája. Fordította Dr. Balassa József. Modern utazók, felfedezők könyvtára. Bp., én.(1928), Franklin-Társulat. Fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Kiadói díszes aranyozott egészvászon-kötésben, jó állapotban.
: tánczos_gábor