Könyvek: Militária - Katonaság

Tételek száma: 22

Harcászati szabályzat I-III. Bp., 1939. Stádium. A M. kir. Horthy Miklós honvéd repülő akadémia, Kassa bélyegzőjével. Egészvászon kötésben, jó állapotban.
15335.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
15336.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
Felvidékünk-honvédségünk. (Trianontól-Kassáig.) Történelmi eseménysorozat képekkel. Bp., 1939, Vitézi Rend Zrinyi Csoportjának Kiadása. Szövegközti és egészoldalas illusztrációkkal, térképekkel, Kiadói festett, címerrel illusztrált egészvászon-kötés, kissé sérült gerinccel, laza, kissé sérült fűzéssel, a színes Horthy-képpel az elejéről hiányzik.
15337.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
Kresz Károly: Háborús pénzügyek. Bp., 1942. 32p. Procopius Béla numizmatikus tulajdonosi bélyegzőjével
15338.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Szent István. Első nagy királyunk élete és alkotásai. Bp., 1938, Királyi Magyar Egyetemi Nyomda. Egészvászon kötés, hátul foltos, egyébként jó állapotban.
15339.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
Ferenczy Ödön: Harc a kémek ellen. Bp., 1942. Athenaeum 68p.
15340.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
David Ansell-Ocskay Zoltán: Katonai motorkerékpárok. Bp.,2007, Oldtimer Media. Kiadói kartonált papírkötés. Kiváló állapotban.
15341.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Tolnai A világháború története 1914-1918 I-X. Diplomáciai okiratok, hivatalos jelentések, szemtanuk hiteles följegyzései és eredeti adatok nyomán. Több szász képpel, eredeti felvételekkel, és térképekkel. Budapest, é.n. [1928-1931], Tolnai Nyomdai Műintézet és Kiadóvállat Rt. Teljesen átdolgozott, második kiadás. Kiadói aranyozott egészvászon kötés, kopottas, kissé foltos borítóval, a VII. kötet gerince és a VIII. kötése kissé sérült.
15342.

Kikiáltási ár:
20 000 Ft
54,05
58,82
dr. Erdélyi Gyula: A magyarok hadi szervezete és hadvezetési művészete ezer éven át. A M. kir. Horthy Miklós honvéd repülő akadémia, Kassa bélyegzőjével. Félvászon kötésben
15343.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
11 db vegyes, katonai témájú könyv, nagyrészt háború előttiek.
15344.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft
27,03
29,41
15345.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
15346.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft