Maurice Paléologue: A cár országa a nagy háborúban I-III. kötet. Fordította: Fóti J. Lajos, Révay József. Bp., , Genius. Negyedik kiadás. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kopott borítóval, gerinccel.