Gárdonyi Géza: Göre Gábor: Göre Martsa lakodalma. Más elmondások is vagynak az könyvbe. Bp.,(1907), Singer és Wolfner, 158 p.. Negyedik kiadás. Kiadói illusztrált egészvászon-kötés, kopott borítóval, sérült gerinccel.