Horváth Mihály: Az ipar és kereskedés története Magyarországban, a három utolsó század alatt. Bp.,1984, ÁKV. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, műanyag védőborítóban, volt könyvtári példány, jó állapotban.