Könyvek: Sport, sakk, hegymászás

Tételek száma: 42

Pluhár István: A berlini olimpia. Az 1936. évi berlini olimpia története 400 képpel. Bp., 1936, Dr. Marjay Frigyes. Aranyozott vászonkötésben, rengeteg érdekes fotóval
15179.

Kikiáltási ár:
12 000 Ft
32,43
35,29
15180.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft
27,03
29,41
Magyar Sport almanach. MCMXXV. Az Országos Testnevelési Tanács kiadása. Szerk. Zuber Ferenc. Az Országos Testnevelési Tanács kiadása. Szerk. Zuber Ferenc. Bp. 1926. Athenaeum. 432 l. 1 lev. kijár. Korabeli félvászon-kötésben.
15181.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft
27,03
29,41
Siklóssy László: A magyar sport ezer éve III. kötet. A modern sportélet előkészítése. Bp., 1929. Országos Testnevelési Tanács. Későbbi egészvászon kötésben az eredeti címlap felszhasználásával, belső címlap nélkül 804p.
15182.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
Pettkó-Szandtner Tibor: A magyar kocsizás. Bp., 1984, Múzsák Közművelődési Kiadó. Az 1931-es kiadás reprintje, számozott (463/500), műbőr kötésben, jó állapotban.
15183.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft
Az ügetőpálya 40 éve. Szerk.: Fehér Dezső. [Bp.], [1973], Magyar Lóverseny Vállalat. Tűzött papírkötésben, fekete-fehér képekkel, jó állapotban.
15184.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
Földes Éva-Kun László-Kutassi László: A magyar testnevelés és sport története. Szerk.: Kun László. Bp.1982, Sport. Második, javított, bővített kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, műanyag védőborítóban, volt könyvtári példány.
15185.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Kerezsi Endre: Az atlétika célgimnasztikája. Téli tréning. Rajzokat készítette Kolozs Ferenc. Bp., 1936, Centrum, 173+3 p. Kiadói papírkötés, felvágatlan lapokkal, jó állapotban.  Ajándékozási sorokkal, a M. Kir. Testnevelési Főiskola pecsétjével, Dr. Szukováthy Imre (1888-1978) igazgatójának (1928-1941) aláírásával, dátumozva(1938.)
15186.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Doros György: A versenysport etikai és lélektani problémái. Előszóval ellátta Kornis Gyula és a Rendőrtiszti Atlétikai Club elnöksége. Bp.,1931, Légrády Nyomda és Könyvkiadó Rt. Kiadói papírkötés, kissé szakadt borítóval. Ajándékozási sorokkal, a M. Kir. Testnevelési Főiskola pecsétjével, Dr. Szukováthy Imre (1888-1978) igazgatójának (1928-1941) aláírásával, dátumozva,(1933) Szilágyi Géza (1912-2002) kosárlabdázó, testnevelő tanár, olimpikon (1936, Berlin), Országos Kosárlabda Szövetség elnöke, szakreferens részére.
15187.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
Mosso Angelo: A nevelés reformja. (Gondolatok és jegyzetek a testi nevelésről.) Fordította: Dr. Karafiáth Marius. A Magyar Athletikai Szövetség Könyvtára 3. Bp., 1911, Lampel R. (Wodianer F. és Fiai) Rt,VIII+151 p. Kiadói papírkötés, felvágatlan példány, jó állapotban. Szilágyi Géza (1912-2002) kosárlabdázó, testnevelő tanár, olimpikon (1936, Berlin), Országos Kosárlabda Szövetség elnöke, szakreferens névbejegyzésével.
15188.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
A Magyar Athletikai Club alapszabályai. Bp., 1943, MAC, (Jövő Nyomdaszövetkezet,) 65 p. Papírkötés, javított kötéssel.
15189.

A Magyar Athletikai Club alapszabályai. Bp., 1943, MAC, ("Jövő" Nyomdaszövetkezet,) 65 p. Papírkötés, javított kötéssel.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Vegyes sport témájú könyvtétel, 4 db: B.A. Árkágyev: A futballjáték taktikája. Bp.,[1950], Népszava. Kiadói papírkötés.  A kosárlabda-játék szabálykönyve. Bp.,1949, Magyar Kosárlabdázók Országos Szövetsége. Kiadói papírkötés.  A kézilabda-játék szabálykönyve. Szerk. és összeáll.: Kolozs Ferenc. Bp.,1944, Magyar Kézilabdázó Egyesületek Szövetsége. Kiadói papírkötés.  Kerezsy Endre: Medicinlabda. Bp.,(1934), Lopos Gyula, (Don Bosco-ny.) Kiadói papírkötés. Dr. Szukováthy Imre M. Kir. Testnevelési Főiskola igazgatójának előszavával.
15190.

Kikiáltási ár:
2 600 Ft
7,03
7,65

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft