Könyvek: Jog

Tételek száma: 29

15221.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
15222.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Ausztriai általános polgári törvénykönyv és az ezen törvénykönyvre vonatkozó, a függelékben foglalt utólagos rendeletekkel együtt. I. kötet. I-III. rész. Függelék az általános polgári törvénykönyvhöz Magyar-, Horvát-, Tótország, a Szerbvajdaság és a temesi bánság számára. Második hiteles kiadás. Pest, 1870. Lampel. 373 l.; 45 l. 194 l. 94 l. Korabeli sérült, dombornyomott egészvászon kötésben.
15223.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
15224.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
15225.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Szentmiklósi Márton: A római jog institutiói. 9. jav. kiad. Bp. (1890?) Athenaeum. 351p. Több helyen ceruzás aláhúzásokkal, széljegyzetekkel. Korabeli, félvászon-kötésben.
15226.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Huszár Elemér: A katholikus házasságjog rendszere Budapest, 1928. Szent István Társulat kiadása Stephaneum nyomda. Kiadói papírborítóban
15227.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
15228.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
15229.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
15230.

Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,73
10,59
15231.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
15232.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft