Könyvek: Egyéb ritkaságok

Tételek száma: 381

15906.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
Erdélyi köszöntő. Bp.,1938, Révai. Kiadói halina kötés díszes, festett, színezett, erdélyi templomot, fenyőket ábrázoló címfedélképpel, két színű címfelirattal, mintázott, feliratozott könyvgerinccel, kissé foltos borítóval. 2815. számú számozott példány. A címlap előtti köszöntőben a szerzők aláírásának nyomatával. Kós Károly 9 fekete-fehér, szövegközti linómetszetével illusztrált. Nyirő József, Makkai Sándor, Tamási Áron, Dsida Jenő, Bánffy Miklós, Kós Károly, Wass Albert írásaival.
15907.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
10
15908.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
15909.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
Rabindranath Tagore három műve:  Mashi. Szüret. Éhes Kövek. Fordította Sármay Márton, Bartos Zoltán. Bp., 1922, Pantheon Irodalmi Intézet Rt. Kiadói illusztrált egészvászon-kötés, ex libris-szekkel.
15910.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
15911.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
Tóth Béla: A magyar anekdotakincs. I., III., IV. kötet. Theasaurus Anecdoton Hungarorum. Mühlbeck Károly rajzaival. Bp.,é.n., Singer és Wolfner. Kiadói aranyozott, festett, illusztrált egészvászon-kötés, kopottas borítóval.
15912.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
Magyar Helikon. Jeles magyar írók életrajz-gyűjteménye. 1. oszt. 4. köt. Pozsony - Bp., é. n., Stampfel. Kicsit laza, díszes vászonkötésben.
15913.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
15914.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Bisi Albini, Sofia: Grazia fia Olaszból fordította Erődi Béla. Bp., 1903. Lampel R. 196 l. 1 sztl.lev. Kiadói, festett, (Gottermayer) egészvászon kötésben.
15915.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
Csokonai Vitéz Mihály Összes Művei II. kötet. Bp., én., Magyar Könyvkiadó Intézet. Kiadói aranyozott, festett, illusztrált egészvászon kötés, kissé kopott gerinccel.
15916.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Eötvös József: Gondolatok. Bp., 1891, Ráth Mór. Kiadói festett aranyozott egészvászon kötésben
15917.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft
7,57
8,24

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft

Kikiáltás alatt lévő tétel
Katalógusszám: