Udvary Pál (1900-1987): Párizs, szén, papír, jelzett, üvegezett fa ker... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/308/kategoriak~Festmeny-mutargy-papirregiseg-egyeb/Festmenyek-es-grafikak-2~600016/Udvary-Pal-1900-1987-Parizs-szen-papir-jelzett-uvegezett-fa-keretben-33C39725-5-cm~II1669390
1669390
10395
308
Paintings and graphics 2
Leírás: Udvary Pál (1900-1987): Párizs, szén, papír, jelzett, üvegezett fa keretben, 33×25,5 cm
: vörös_iván