https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/307/kategoriak~Konyvek/Konyvek-es-papirregisegek-rendkivul-alacsony-kikialtasi-aron~500018/Toth-Kalman-osszes-koltemenyei-I-Bp-1888-Rath-Mor-Kiadoi-aranyozott-festett-egeszva~II1040837
1040837
16343
307
100
Books and Documents with low starting prices
LeÃrás:
Tóth Kálmán összes költeményei I. Bp., 1888, Ráth Mór. Kiadói aranyozott, festett egészvászon kötés, aranyozott lapszélek, belsÅ‘ borÃtólapon kis szakadás ragasztva, egyébként jó állapotban.
Megosztás:
Tétel fotót készÃtette
: vörös_iván
ÉlÅ‘ közvetÃtés