Szikszay György: Keresztyéni tanítások és imádságok. Bp., 1904, Hornyá... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/307/kategoriak~Konyvek/Konyvek-Vallas~500013/Szikszay-Gyorgy-Keresztyeni-tanitasok-es-imadsagok-Bp-1904-Hornyanszky-Viktor-Aranyozo~II1660421
1660421
15732
307
Books: Religion
Kikiáltási ár:
4 000 Ft 10,81 EUR , 11,76 USD
Leírás: Szikszay György: Keresztyéni tanítások és imádságok. Bp., 1904, Hornyánszky Viktor. Aranyozott bőr-kötésben, kopottas, karton-tokban, aranyozott lapélekkel.
: tánczos_gábor