15045.
307. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Utazás, helytörténet
1 600 Ft
4,32 EUR, 4,71 USD
Források Budapest múltjából V/A Források Budapest Történetéhez 1950-1954. Szerk.: Gáspár Ferenc, Szabó Klára. Budapest Főváros Levéltára Forráskiadványai IX. Bp., 1985, Fővárosi Levéltár. Kiadói aranyozott egészvászon-kötésben, kiadói papír védőborítóban.