Dr. Márki Sándor: A középkor története. A műveltség könyvtára. Bp., 19... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/307/kategoriak~Konyvek/Konyvek-Tortenelem~500004/Dr-Marki-Sandor-A-kozepkor-tortenete-A-muveltseg-konyvtara-Bp-1910-Athenaeum-KiadC3~II1630672
1630672
15316
307
Books: History
Leírás: Dr. Márki Sándor: A középkor története. A műveltség könyvtára. Bp., 1910, Athenaeum. Kiadói félvászon-kötés, kopottas borítóval.
: tánczos_gábor