15550.
307. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Természettudomány, medicina
1 000 Ft
2,59 EUR, 2,86 USD
Klug Nándor: Az emberélettan tankönyve I. Általános élettan, különös élettan: I. Az erőforgalom élettana. Bp., 1892, Franklin-Társulat, 622 p. Átkötött félvászon kötés, kissé kopottas borítóval, gerinccel, szövegközti illusztrációkkal, márványozott lapélekkel.