Könyvek: Társadalomtudomány

Tételek száma: 60

Szegő Zoltán: Nem mindennapi kényszereim. Szabadulás szorongásom börtönéből. Bp., é.n., Grafit Public. Kiadói papírkötés.
15652.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Ribot, T. H.: A lelki átöröklés. Bp., 1896, Magyar Tudományos Akadémia. Kicsit kopott vászonkötésben, jó állapotban.
15653.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Huszár Tibor: A magyar szociológia története. Bp., 2015, Osiris. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
15654.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
Payot: Az akarat nevelése I-II. (Egybekötve.) Fordította Weszely Ödön. Bp.,1912, Franklin. Második kiadás. Átkötött félvászon-kötés, egy kijáró lappal.
15655.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Dr. Th. H. Van De Velde: A tökéletes házasság élettana és megvalósítása. Fordította: Dr. Feldmann Sándor. Budapest, 1926, Rozsnyai Károly. Kiadói egészvászon-kötésben, kopottas borítóval, sérült gerinccel, kissé laza fűzéssel.
15656.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
A szociális piacgazdaság lexikona. Gazdaságpolitika A-tól Z-ig. Szerk.: Rolf. H. Hasse, Hermann Schneider, Klaus Weigelt. Fordította: Dr. Sulányi Péter, és Dr. Zalán Péter. Bp., 2006, Magyar Almanach Kiadó. Kiadói papírkötés. Jó állapotban.
15657.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
A magyar gazdaság vargabetűje. Szerk.: Barát Mária. Bp., 1994, Aula. Kiadói kartonált papírkötés.
15658.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
Népi kultúra - Népi társadalom. MTA Néprajzi Kutató Csoportjának évkönyve V-VI. kötet. Szerk.: Ortutay Gyula. Bp., 1971, Akadémia kiadó. Kiadói egészvászon-kötés.
15659.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Vegyes könyvtétel, 2 db:  Ortutay Gyula: A nép művészete. Bp., 1981, Gondolat. Kiadói egészvászon-kötés, intézményi bélyegzővel.  Dömötör Tekla: A népszokások költészete. Bp., 1974, Akadémiai Kiadó. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóval.
15660.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
15661.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
15662.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
15663.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft