Magyar filmkalauz. Negyven év száz magyar nagyjátékfilmje. Szerk.: Karcsai Kulcsár István - Veress József. Bp., 1985, Magyar Filmintézet - Magvető. Műbőr kötésben, jó állapotban.
Magyar József. Fordította: Megyesiné Varga Zsuzsa. h.n., é.n., Pharma Press Nyomdaipari Kft.-ny. Kiadói papírkötés, magyar és angol nyelven. A művész által aláírt példány.
Jan Evangelista Koula: Metamorfózy Kovu. Staré bratislavské kované mreze. Pozsony, 1976, Pallas. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, fekete-fehér és színes fotókkal, szlovák nyelven./Linen-binding, in paper cover, in Slovak language.
Hausenstein, Wilhelm: Fra Angelico. München, 1923, Kurt Wolff Verlag. Surányi Gyula (1899-1958) gyermekgyógyász orvos ex libris bélyegzőjével és névbejegyzésével. Kopott vászonkötésben, gerince hiányzik.