Könyvek: Építészet, művészet

Tételek száma: 107

Az európai fővárosok építéstörténeti forrásai. Szerk.: Ságvári Ágnes. Bp., 1980, Corvina. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, papírborítóval.
15441.

Kikiáltási ár:
800 Ft
Vegyes kiállítási katalógusok, 8 db:  Barta Mária és Barta István kiállítása. Bp., 1986, Pataky Galéria. Kiadói papírkötés.  Struktúra. Bp., 1984, Pataky Galéria. Kiadói papírkötés, magyar és angol nyelven. Tárgy - Tér - Torzó. Pagony Rita és Olasz Miklós. Bp., 1983, Dorottya Utcai Kiállítóterem. Kiadói papírkötés, magyar és angol nyelven. Pillanatkép. Magyar festők három nemzedéke. Szerk.: Bakos Katalin. Bp., 1985, Műcsarnok. Kiadói papírkötés.  Holter Kürthy Éva fotóművész kiállítása. Bp., 1983, Dorottya Utcai Kiállítóterem. Papírkötés.  Békési Galéria. Békés, 1983, Városi Tanács. Papírkötés. Zeit Genössische Ungarische Medaillenkunst. Berlin, 1984, Haus der Ungarischen Kultur. Kiadói papírkötés, német nyelven. Mészáros Géza. Bp., 1984, Révai-ny. Kiadói papírkötés.
15442.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
Tátrai Vilmos: Közép-Itáliai cinquecento festmények. Bp.,1983, Corvina. Kiadói egészvászon-kötés, szakadt, ragasztott kiadói papír védőborítóban.
15443.

Kikiáltási ár:
800 Ft
A. J. Wauters: La peinture flamande. Bibliothéque de LEnseignement des Beaux-Arts. Paris,(1883), Ancienne Maison Quantin. Harmadik kiadás. Kiadói festett, aranyozott egészvászon-kötés, megviselt állapotban, kopottas borítóval, sérült gerinccel, kijáró lapokkal (elülső szennylap, elülső előzéklap, címkép, 13-16 p.), francia nyelven./ Linen-binding, with worn cover, and damaged spine, some pages are coming out, in French language.
15444.

A. J. Wauters: La peinture flamande. Bibliothéque de L'Enseignement des Beaux-Arts. Paris,(1883), Ancienne Maison Quantin. Harmadik kiadás. Kiadói festett, aranyozott egészvászon-kötés, megviselt állapotban, kopottas borítóval, sérült gerinccel, kijáró lapokkal (elülső szennylap, elülső előzéklap, címkép, 13-16 p.), francia nyelven./ Linen-binding, with worn cover, and damaged spine, some pages are coming out, in French language.

Kikiáltási ár:
800 Ft
15445.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Dr. Bíró Béla: Műalkotások könyve I. kötet. A középiskolák III-IV. osztálya számára. Bp., 1933, Szent István-Társulat. Kiadói papírkötésben, kissé sérült gerinccel, fekete-fehér fotókkal illusztrálva.
15446.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Székely András: Spanyol festészet. Bp., 1972, Corvina. Második, javított kiadás. Kiadói egészvászon-kötésben, kiadói papír védőborítóban.
15447.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Bajkay Éva: Uitz Béla. Szemtől szemben. Bp., 1974, Gondolat. Kiadói papírkötés.
15448.

Kikiáltási ár:
800 Ft
Pohárnok Zoltán, Takács Marianne: Spanyol festészet. Ars Mundi VI. kötet. Bp., 1942, Officina. Kiadói félvászon-kötés, kissé kopottas borítóval, gerinccel.
15449.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Laura Anderson Barbata kiállítása. Szerk.: Lorányi Judit. Fővárosi Képtár Katalógusai 24. kötet. Bp., 2003, Fővárosi Képtár-Kiscelli Múzeum. Kiadói papírkötés, fekete-fehér és színes fotókkal illusztrálva, magyar és spanyol nyelven./ Exhibiton of Laura Anderson Barbata. Paperbinding, in Hungarian and Spanish language.
15450.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Vegyes művészeti könyvtétel, 2 db:  Téli Tárlat 99. Vác, , Madách Imre Művelődési Központ. Kiadói papírkötés.  Új Szalon. Váci Alkotóművészek Egyesülete. Kötelék-II. kiállítás katalógusa. Vác, 2006, Pest Megyei Múzeumok Igazgatósága-Tragor István Múzeum. Kiadói papírkötés.
15451.

Vegyes művészeti könyvtétel, 2 db: Téli Tárlat '99. Vác, , Madách Imre Művelődési Központ. Kiadói papírkötés. Új Szalon. Váci Alkotóművészek Egyesülete. Kötelék-II. kiállítás katalógusa. Vác, 2006, Pest Megyei Múzeumok Igazgatósága-Tragor István Múzeum. Kiadói papírkötés.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
15452.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft