Vegyes kiállítási katalógusok, 8 db:
Barta Mária és Barta István kiállítása. Bp., 1986, Pataky Galéria. Kiadói papírkötés.
Struktúra. Bp., 1984, Pataky Galéria. Kiadói papírkötés, magyar és angol nyelven.
Tárgy - Tér - Torzó. Pagony Rita és Olasz Miklós. Bp., 1983, Dorottya Utcai Kiállítóterem. Kiadói papírkötés, magyar és angol nyelven.
Pillanatkép. Magyar festők három nemzedéke. Szerk.: Bakos Katalin. Bp., 1985, Műcsarnok. Kiadói papírkötés.
Holter Kürthy Éva fotóművész kiállítása. Bp., 1983, Dorottya Utcai Kiállítóterem. Papírkötés.
Békési Galéria. Békés, 1983, Városi Tanács. Papírkötés.
Zeit Genössische Ungarische Medaillenkunst. Berlin, 1984, Haus der Ungarischen Kultur. Kiadói papírkötés, német nyelven.
Mészáros Géza. Bp., 1984, Révai-ny. Kiadói papírkötés.
A. J. Wauters: La peinture flamande. Bibliothéque de L'Enseignement des Beaux-Arts. Paris,(1883), Ancienne Maison Quantin. Harmadik kiadás. Kiadói festett, aranyozott egészvászon-kötés, megviselt állapotban, kopottas borítóval, sérült gerinccel, kijáró lapokkal (elülső szennylap, elülső előzéklap, címkép, 13-16 p.), francia nyelven./
Linen-binding, with worn cover, and damaged spine, some pages are coming out, in French language.
Dr. Bíró Béla: Műalkotások könyve I. kötet. A középiskolák III-IV. osztálya számára. Bp., 1933, Szent István-Társulat. Kiadói papírkötésben, kissé sérült gerinccel, fekete-fehér fotókkal illusztrálva.
Pohárnok Zoltán, Takács Marianne: Spanyol festészet. Ars Mundi VI. kötet. Bp., 1942, Officina. Kiadói félvászon-kötés, kissé kopottas borítóval, gerinccel.
Laura Anderson Barbata kiállítása. Szerk.: Lorányi Judit. Fővárosi Képtár Katalógusai 24. kötet. Bp., 2003, Fővárosi Képtár-Kiscelli Múzeum. Kiadói papírkötés, fekete-fehér és színes fotókkal illusztrálva, magyar és spanyol nyelven./ Exhibiton of Laura Anderson Barbata. Paperbinding, in Hungarian and Spanish language.
Vegyes művészeti könyvtétel, 2 db:
Téli Tárlat '99. Vác, , Madách Imre Művelődési Központ. Kiadói papírkötés.
Új Szalon. Váci Alkotóművészek Egyesülete. Kötelék-II. kiállítás katalógusa. Vác, 2006, Pest Megyei Múzeumok Igazgatósága-Tragor István Múzeum. Kiadói papírkötés.