4 200 Ft
11,35 EUR, 12,35 USD
Szántó Dénes: Csigabusz és más mesék. Jaschlik Álmos rajzaival. (Bp.,1933,)Káldor Könyvkiadó-Magyar Földrajzi Intézet Rt. Kiadói haránt alakú illusztrált félvászon-kötés, kopottas borítóval, foltos lapokkal, rossz, széteső állapotban.