Petőfi Sándor: A hóhér kötele. Bp., 1891, Ráth Mór. Átkötött korabeli... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/307/kategoriak~Konyvek/Konyvek-Egyeb-ritkasagok~500016/Petofi-Sandor-A-hoher-kotele-Bp-1891-Rath-Mor-Atkotott-korabeli-felvaszon-kotes-~II1633929
1633929
16077
307
Kikiáltási ár:
2 600 Ft 7,03 EUR , 7,65 USD
Leírás: Petőfi Sándor: A hóhér kötele. Bp., 1891, Ráth Mór. Átkötött korabeli félvászon-kötés, sérült, javított gerinccel, kopottas borítóval.
: moldován_péter