3 600 Ft
9,73 EUR, 10,59 USD
Kate Barlay: Pindur Cica kalandjai. Fordította Gál Zsuzsa. A szövegközti rajzokat Walter Trier, a borítékot Repcze János készítette. Bp., (1947), Athenaeum. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kopottas borítóval, a borítón ráírással, kissé laza fűzéssel, hiányzó elülső szennylappal, kiszínezett illusztrációval.