Metszetek

Tételek száma: 51

Kossuth Lajos imája a kápolnai elesettek felett 1849. évi Február 27 napján. Dekoratív színes litográfia, Böhm Pál festménye után kőre rajzolta Haske Ferencz, nyomtatta Grund Vilmos. Pesten, é. n. (1850-70 körül). Foltos, restaurálás nyoma. Paszpartuban. Üvegezett keretben 45x58 cm
11000.

Kikiáltási ár:
26 000 Ft
70,27
76,47
1829 A világ 9 csodája részmetszet / 1829 9 wonders of the world etching 45x28 cm
11001.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft
7,57
8,24
The Castle of Laufen, acélmetszet, papír, paszpartuban, üvegezett fa keretben, 11×18 cm
11002.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Improvements, Charing Cross, színes acélmetszet, papír, paszpartuban, üvegezett fa keretben, 11×15,5 cm
11003.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Alt-Ofner Schiffswerte der I. k.k. pr. DDSG, A. Grube, kőnyomat, papír, paszpartuban, üvegezett fa keretben, 23×31 cm
11004.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
1867 A magyar király megkoronáztatása a budavári plébánia-templomban, Kolarz Ferenc, kőnyomat, papír, a Koronázási emlékkönyv (Bp., 1867) kötetből, paszpartuban, üvegezett fa keretben, 25×37 cm
11005.

1867 A magyar király megkoronáztatása a budavári plébánia-templomban, Kolarz Ferenc, kőnyomat, papír, a "Koronázási emlékkönyv" (Bp., 1867) kötetből, paszpartuban, üvegezett fa keretben, 25×37 cm

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Földrajzi és csillagászati metszet. Schematismus Geographiae Mathematicae ... Cura Homann Heredum Norimbergae Anno 1753. Nagyméretű, színezett rézmetszet, sérült / Colored etching. Damaged. 60x54 cm
11006.

Kikiáltási ár:
12 000 Ft
32,43
35,29
1746 Felső Szilézia térképe. Ducatus Silesiae Tabula Altera Superiorem Silesiam exhibens ex mappa Hasiana ... Anno 1746. Homann Heirs. Magyméretű színezett rézmetszes térkép. / Map of Upper Silesia. Large colored etching. 57x45 cm
11007.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft
11008.

Kikiáltási ár:
24 000 Ft
64,86
70,59
Lotter, Tobias Conrad: (1717-1777): Felső Lausitz hercegség rézmetszetű térképe. Marchionatus Lusatiae superioris Bohemiae olim regno jam elect. Saxoniae subject in circulos, ... Vadászatot ábrázoló, díszes kartussal. / Making of paper etched cartouche. Large etched map of Upper-Lausitz. Colored etching with image of hunting in the cartouche. 67x57 cm
11009.

Kikiáltási ár:
28 000 Ft
75,68
82,35
11010.

Kikiáltási ár:
28 000 Ft
75,68
82,35
Paolo Santini: Toscana, Romagna, Ferrara tartományok térképe. Carte de lEtat de lEglise... Színezett rézmetszet / Large etched map of Northern-Italy. Colored etching in good condition. 70x50 cm
11011.

Paolo Santini: Toscana, Romagna, Ferrara tartományok térképe. Carte de l'Etat de l'Eglise... Színezett rézmetszet / Large etched map of Northern-Italy. Colored etching in good condition. 70x50 cm

Kikiáltási ár:
20 000 Ft
54,05
58,82

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft