Goebel yorkshire terrier, mázas kerámia, kézzel festett, jelzett, apró... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/307/kategoriak~Festmeny-mutargy-papirregiseg-egyeb/Keramiak~7/Goebel-yorkshire-terrier-mazas-keramia-kezzel-festett-jelzett-apro-kopassal-m-6-5-cm~II1660346
1660346
11087
307
Art-ceramics
Kikiáltási ár:
2 600 Ft 7,03 EUR , 7,65 USD
Leírás: Goebel yorkshire terrier, mázas kerámia, kézzel festett, jelzett, apró kopással, m: 6,5 cm
: vörös_iván
Kikiáltás alatt lévő tétel
Katalógusszám: