Cserkész

Tételek száma: 7

Jertek játszani! Játékgyűjtemény az ifjúság számára. Összeállítota Bellér M. cserkészcsapattiszt. Márton Lajos festőművész rajzaival. Bp., 1942, Magyar Cserkész Szövetség. Kiadói papírkötés.
12913.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
3,85
4,44
Tas József: Cserkészkönyv. Bp.,1926, Singer és Wolfner. Kiadói egészvászon-kötés, viseltes,sérült kötéssel, a hátsó kötéstábla elvált a borítótól, az elülső kötéstábla laza.
12914.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
5,13
5,93
1929 Tábortűznél, cserkész fotó, a hátoldalon a 579. sz. Tomori Pál Érsek Cserkészcsapat, Bácsalmás pecsétjével, 9x6 cm.
12915.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
3,21
3,70
Francia kalandozás 1931. Szerk.: Temesi Győző. Bp., 1931, Élet, 104 p. Kiadói papírkötés, kopott, foltos borítóval, kissé sérült gerinccel.
12916.

Francia kalandozás 1931. Szerk.: Temesi Győző. Bp., 1931, "Élet", 104 p. Kiadói papírkötés, kopott, foltos borítóval, kissé sérült gerinccel.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
6,41
7,41
12917.

Kikiáltási ár:
12 000 Ft
38,46
44,44
1933 Márton Lajos által tervezett cserkész elismerő oklevél a gödöllői jamboree előkészítésében kifejtett munkáért, Teleki Pál táborparancsnok aláírásával . Üvegezett keretben. / Autograph signed by Teleki for Gödöllö Jamboree. In glazed frame 26x32 cm
12918.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
12,82
14,81
17

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft

Hasznos információ:

Megtekintett kategóriák

Aktuális híreink

Aukciós vásárlói jutalék: 22%

331. aukció:
Fizetési határidő: október 19;
Elszámolás: október 24-től;

332. aukció:
Megtekintés: október 15 és 18 között;
Irodánk október 22-23-án zárva tart!
Tételek átvétele: október 24-én 10 órától;
Fizetési határidő: november 2.;
Elszámolás: november 13-tól

  Eseménynaptár

  • Hétfő-Szerda: 10-17

© 2011-2018 Darabanth Bélyegkereskedelmi és Numizmatikai Kft.