Cserkész

Tételek száma: 7

Jertek játszani! Játékgyűjtemény az ifjúság számára. Összeállítota Bellér M. cserkészcsapattiszt. Márton Lajos festőművész rajzaival. Bp., 1942, Magyar Cserkész Szövetség. Kiadói papírkötés.
12913.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
4,01
4,90
Tas József: Cserkészkönyv. Bp.,1926, Singer és Wolfner. Kiadói egészvászon-kötés, viseltes,sérült kötéssel, a hátsó kötéstábla elvált a borítótól, az elülső kötéstábla laza.
12914.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
5,35
6,53
1929 Tábortűznél, cserkész fotó, a hátoldalon a 579. sz. Tomori Pál Érsek Cserkészcsapat, Bácsalmás pecsétjével, 9x6 cm.
12915.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
3,34
4,08
Francia kalandozás 1931. Szerk.: Temesi Győző. Bp., 1931, Élet, 104 p. Kiadói papírkötés, kopott, foltos borítóval, kissé sérült gerinccel.
12916.

Francia kalandozás 1931. Szerk.: Temesi Győző. Bp., 1931, "Élet", 104 p. Kiadói papírkötés, kopott, foltos borítóval, kissé sérült gerinccel.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
6,69
8,16
12917.

Kikiáltási ár:
12 000 Ft
40,13
48,98
1933 Márton Lajos által tervezett cserkész elismerő oklevél a gödöllői jamboree előkészítésében kifejtett munkáért, Teleki Pál táborparancsnok aláírásával . Üvegezett keretben. / Autograph signed by Teleki for Gödöllö Jamboree. In glazed frame 26x32 cm
12918.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
13,38
16,33
17

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft

Hasznos információ:

Megtekintett kategóriák

Aktuális híreink

Aukciós vásárlói jutalék: 22%

319. aukció:
Fizetési határidő: április 20.;
Elszámolás: április 24-től;

320. aukció:
Megtekintés: április 16. és 19. között;
Tételek átvétele: április 23-án 10 órától;
Fizetési határidő: május 4.;
Elszámolás: május 8-tól

321. aukció: május 3.
Beadási határidő április19.

29. nagyaukció
Időpont: Május 19.
Beadási határidő: április 5.;

  Eseménynaptár

  • Hétfő-Szerda: 10-17

© 2011-2018 Darabanth Bélyegkereskedelmi és Numizmatikai Kft.