Külföldi emlékveretek, plakettek

Tételek száma: 24

31051.

Kikiáltási ár:
3 400 Ft
9,19
10,00
Jugoszlávia DN Tito 1892-1980 jelzett mini Ag emlékérem. Szign.: VV(?) (2,03g/0.925/16mm) T:2(P) Yugoslavia ND Tito 1892-1980 hallmarked miniature Ag commemorative medal. Sign.: VV(?) (2,03g/0.925/16mm) C:XF(P)
31052.

Jugoszlávia DN "Tito 1892-1980" jelzett mini Ag emlékérem. Szign.: VV(?) (2,03g/0.925/16mm) T:2(P) Yugoslavia ND "Tito 1892-1980" hallmarked miniature Ag commemorative medal. Sign.: VV(?) (2,03g/0.925/16mm) C:XF(P)

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Német Birodalom / Strassburg 1900. Für Verdienste bei der Allgemeinen Ausstellung für Kochkunst, Nahrungs- und Genussmittel, Volksernährung, Armeeverpflegung aranyozott emlékérem (2x), üvegezett keretben T:1- German Empire / Strassburg 1900. Für Verdienste bei der Allgemeinen Ausstellung für Kochkunst, Nahrungs- und Genussmittel, Volksernährung, Armeeverpflegung gold plated commemorative medallions (2x), in glass frame C:AU
31053.

Német Birodalom / Strassburg 1900. "Für Verdienste bei der Allgemeinen Ausstellung für Kochkunst, Nahrungs- und Genussmittel, Volksernährung, Armeeverpflegung" aranyozott emlékérem (2x), üvegezett keretben T:1- German Empire / Strassburg 1900. "Für Verdienste bei der Allgemeinen Ausstellung für Kochkunst, Nahrungs- und Genussmittel, Volksernährung, Armeeverpflegung" gold plated commemorative medallions (2x), in glass frame C:AU

Kikiáltási ár:
28 000 Ft
75,68
82,35
NSZK 1972. Olimpiai Játékok München jelzett Ag emlékérem pár (14,89g/24,38g/1.000/32mm/40mm) T:1-(PP) FRG 1972. Olympic Games München marked Ag commemorative medallion pair (14,89g/24,38g/1.000/32mm/40mm) C:AU(PP)
31054.

NSZK 1972. "Olimpiai Játékok München" jelzett Ag emlékérem pár (14,89g/24,38g/1.000/32mm/40mm) T:1-(PP) FRG 1972. "Olympic Games München" marked Ag commemorative medallion pair (14,89g/24,38g/1.000/32mm/40mm) C:AU(PP)

Kikiáltási ár:
7 000 Ft
18,92
20,59
31055.

Kikiáltási ár:
800 Ft
Olaszország DN Szent Márk-székesegyház Velence / Érmék és örökség fém emlékérem (34mm) T:2 Italy ND Basilica San Marco Venezia / Medaglie e Patrimonio metal commemorative medal (34mm) C:XF
31056.

Olaszország DN "Szent Márk-székesegyház Velence / Érmék és örökség" fém emlékérem (34mm) T:2 Italy ND "Basilica San Marco Venezia / Medaglie e Patrimonio" metal commemorative medal (34mm) C:XF

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Olaszország DN XXII. János pápa aranyozott fém emlékérem SCILTIAN gyártói jelzéssel. Szign.: BG (29mm) T:2 Italy ND Giovanna XXII Papa gold plated metal commemorative medal with SCILTIAN makers mark. Sign.: BG (29mm) C:XF
31057.

Olaszország DN "XXII. János pápa" aranyozott fém emlékérem "SCILTIAN" gyártói jelzéssel. Szign.: BG (29mm) T:2 Italy ND "Giovanna XXII Papa" gold plated metal commemorative medal with "SCILTIAN" makers mark. Sign.: BG (29mm) C:XF

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Spanyolország 1988. I. János Károly és Zsófia fém plakett (90mm) T:2 Spain 1988. Juan Carlos I y Sofia metal plaque (90mm) C:XF
31058.

Spanyolország 1988. "I. János Károly és Zsófia" fém plakett (90mm) T:2 Spain 1988. "Juan Carlos I y Sofia" metal plaque (90mm) C:XF

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Spanyolország DN Real Betis Balompié labdarúgócsapat fém emlékérme (40mm) T:2,2-(P) ph. Spain ND Real Betis Balompié football club metal commemorative medal (40mm) C:XF,VF(P) edge error
31059.

Spanyolország DN "Real Betis Balompié" labdarúgócsapat fém emlékérme (40mm) T:2,2-(P) ph. Spain ND "Real Betis Balompié" football club metal commemorative medal (40mm) C:XF,VF(P) edge error

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Szovjetunió DN Lenin portréját ábrázoló Br plakett, hátoldalán csavarlyuk (99mm) T:2 Soviet Union ND Br plaque depicting the portrait of Lenin, screw hole on backside (99mm) C:XF
31060.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
2003. Európai Judo Szövetség - Románia - Ion Iliescu elnök / Oroszország - Valdimir Putin elnök aranyozott Br emlékérem (65mm) T:PP ujjlenyomat, felületi karc 2003. European Judo Union - Romania - Ion Iliescu president / Russia Vladimir Putin president gold plated Br commemorative medal (65mm) C:PP fingerprint, slightly scratched
31061.

2003. "Európai Judo Szövetség - Románia - Ion Iliescu elnök / Oroszország - Valdimir Putin elnök" aranyozott Br emlékérem (65mm) T:PP ujjlenyomat, felületi karc 2003. "European Judo Union - Romania - Ion Iliescu president / Russia Vladimir Putin president" gold plated Br commemorative medal (65mm) C:PP fingerprint, slightly scratched

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
9db-os emlékérem és plakett tétel, közte Ausztria ~1920-1930. Dr. I. Seipel Szövetségi kancellár Br plakett (52x75mm) T:vegyes 9pcs of commemorative medallions and plaques, with Austria ~1920-1930. Bundeskanzler Dr. I. Seipel Br plaque (52x75mm) C:mixed
31062.

9db-os emlékérem és plakett tétel, közte Ausztria ~1920-1930. "Dr. I. Seipel Szövetségi kancellár" Br plakett (52x75mm) T:vegyes 9pcs of commemorative medallions and plaques, with Austria ~1920-1930. "Bundeskanzler Dr. I. Seipel" Br plaque (52x75mm) C:mixed

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft