Jugoszlávia ~1975. "Jugoszlávia felszabadítása és fasizmus feletti győzelem 30. évfordulója" jelzett Ag emlékérem (4,95g/0.925/24mm) T:2(P) fo.
Yugoslavia ~1975. "30th Anniversary - Liberation of Yugoslavia and the Victory over Fascism" hallmarked Ag commemorative medal (4,95g/0.925/24mm) C:XF(P) spotted
Német Birodalom / Strassburg 1900. "Für Verdienste bei der Allgemeinen Ausstellung für Kochkunst, Nahrungs- und Genussmittel, Volksernährung, Armeeverpflegung" aranyozott emlékérem (2x), üvegezett keretben T:1-
German Empire / Strassburg 1900. "Für Verdienste bei der Allgemeinen Ausstellung für Kochkunst, Nahrungs- und Genussmittel, Volksernährung, Armeeverpflegung" gold plated commemorative medallions (2x), in glass frame C:AU
NSZK 1972. "Olimpiai Játékok München" jelzett Ag emlékérem pár (14,89g/24,38g/1.000/32mm/40mm) T:1-(PP)
FRG 1972. "Olympic Games München" marked Ag commemorative medallion pair (14,89g/24,38g/1.000/32mm/40mm) C:AU(PP)
Németország DN "Zur erinnerung an den Besuch in Meissen (Meissen-i látogatás emlékére)" kerámia plakett (49mm) T:1,1-
Germany ND "Zur erinnerung an den Besuch in Meissen (The remember the visit in Meissen)" ceramics plaque (49mm) C:UNC,AU
Olaszország DN "Szent Márk-székesegyház Velence / Érmék és örökség" fém emlékérem (34mm) T:2
Italy ND "Basilica San Marco Venezia / Medaglie e Patrimonio" metal commemorative medal (34mm) C:XF
Spanyolország DN "Real Betis Balompié" labdarúgócsapat fém emlékérme (40mm) T:2,2-(P) ph.
Spain ND "Real Betis Balompié" football club metal commemorative medal (40mm) C:XF,VF(P) edge error
Szovjetunió DN Lenin portréját ábrázoló Br plakett, hátoldalán csavarlyuk (99mm) T:2
Soviet Union ND Br plaque depicting the portrait of Lenin, screw hole on backside (99mm) C:XF
2003. "Európai Judo Szövetség - Románia - Ion Iliescu elnök / Oroszország - Valdimir Putin elnök" aranyozott Br emlékérem (65mm) T:PP ujjlenyomat, felületi karc
2003. "European Judo Union - Romania - Ion Iliescu president / Russia Vladimir Putin president" gold plated Br commemorative medal (65mm) C:PP fingerprint, slightly scratched
9db-os emlékérem és plakett tétel, közte Ausztria ~1920-1930. "Dr. I. Seipel Szövetségi kancellár" Br plakett (52x75mm) T:vegyes
9pcs of commemorative medallions and plaques, with Austria ~1920-1930. "Bundeskanzler Dr. I. Seipel" Br plaque (52x75mm) C:mixed