Kultura és Tudomány sorozat 2 kötet:
Dr. Baranyi György: Világpolitika. A világtörténet legújabb fejezete (1871-1914.) Első kiadás.
Heinrich Lhotzky: Az emberisé jövője. Fordította Schöpflin Aladár. Első kiadás. Bp., 1912-1918, Franklin. Kiadói félvászon-egészvászon-kötés, kissé kopottas borítóval.