Könyvek: Vadászat Tételek száma: 3
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1657461
15490
306
Books: Hunting
Dr. Zoltán Attila: Vadászfegyver- és lőismeret. Nemzetközi vadászfegyver-kalauz. 1-2. köt. Bp., 1981, Mezőgazdasági Könyvkiadó-Interpress Kiadó. Kiadói kartonált papírkötés, kissé kopottas borítóval és gerinccel. 1657501
15491
306
Books: Hunting
Erdészeti vadászati faipari lexikon. Szerk.: Ákos László. Bp., 1964, Mezőgazdasági Kiadó. Kiadói műbőr-kötés. 1520853
15492
306
Books: Hunting
Bertóti István: Vadgazdálkodás és vadászat. Bp., 1956, Mezőgazdasági Kiadó. Kiadói félvászon-kötés, kissé kopottas, sérült borítóval. Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft