Kovrig János: A sárga kontinensen déltől északig. Világjárók. Utazások... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/306/kategoriak~Konyvek/Konyvek-Utazas-helytortenet~500001/Kovrig-Janos-A-sarga-kontinensen-deltol-eszakig-Vilagjarok-Utazasok-es-kalandok-Bp-e~II1657482
1657482
15073
306
Books: Travelling, Local History
Leírás: Kovrig János: A sárga kontinensen déltől északig. Világjárók. Utazások és kalandok. Bp.,é.n., Franklin. Kiadói aranyozott egészvászon-kötésben, fekete-fehér fotókkal.
: tánczos_gábor