Tóth Sándor: A legnagyobb magyar. Regényes korrajz. Pataky László rajzaival. Bp.,1904, Lampel R: (Wodianer F. és Fiai.) Kiadói illusztrált egészvászon-kötés, kissé kopottas gerinccel.