S. K. Padover: II. József a császár-forradalmár. 1741-1790. Fordította... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/306/kategoriak~Konyvek/Konyvek-Tortenelem~500004/S-K-Padover-II-Jozsef-a-csaszar-forradalmar-1741-1790-Forditotta-Vas-Istvan-Bp-en~II1657549
1657549
15247
306
Books: History
Kikiáltási ár:
1 200 Ft 3,24 EUR , 3,53 USD
Leírás: S. K. Padover: II. József a császár-forradalmár. 1741-1790. Fordította: Vas István. Bp., é.n., Cser141épfalvi. Kiadói kopottas félvászon-kötés.
: tánczos_gábor