https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Folyamatos online aukciók

Tételek lista

Könyvek: Technika

Tételek száma: 36

Az árverés lejárt! A tétel hamarosan kikiáltásra kerül
Walter Gebauer: Kézműipari kerámia. Bp., 1985, Műszaki. Kiadói kartonált papírkötés.
15551.

Walter Gebauer: Kézműipari kerámia. Bp., 1985, Műszaki. Kiadói kartonált papírkötés.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
6 000 Ft
16,22
EUR
,
17,65
USD
Ajánlatok száma:
0
Építési zsebkönyv I-II. Szerk.: Dr. Möller Károly. Bp., 1943, Királyi Magyar Egyetemi Nyomda. Átkötött modern papírkötés, de belül jó állapotban.
15552.

Építési zsebkönyv I-II. Szerk.: Dr. Möller Károly. Bp., 1943, Királyi Magyar Egyetemi Nyomda. Átkötött modern papírkötés, de belül jó állapotban.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
5 000 Ft
13,51
EUR
,
14,71
USD
Ajánlatok száma:
0
Magyar hajózási statisztikai kézikönyv 1945-1968. Főszerk.: Fekete György. Bp., 1971, Közgazdasági és Jogi Könyvkiadó. Kiadói nylon-kötésben.
15553.

Magyar hajózási statisztikai kézikönyv 1945-1968. Főszerk.: Fekete György. Bp., 1971, Közgazdasági és Jogi Könyvkiadó. Kiadói nylon-kötésben.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
8,11
EUR
,
8,82
USD
Ajánlatok száma:
0
Helmut Stapf: Kodak Taschenbuch. Halle (Saale), 1956, Wilhelm Knapp. Kiadói egészávszon-kötés, német nyelven. / Linen-binding, in German language.
15554.

Helmut Stapf: Kodak Taschenbuch. Halle (Saale), 1956, Wilhelm Knapp. Kiadói egészávszon-kötés, német nyelven. / Linen-binding, in German language.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
8,11
EUR
,
8,82
USD
Ajánlatok száma:
0
Gereben Zoltán: Épületfizika. Gyakorló építészek számára. Bp., 1981, Műszaki. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, volt könyvtári példány.
15555.

Gereben Zoltán: Épületfizika. Gyakorló építészek számára. Bp., 1981, Műszaki. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, volt könyvtári példány.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,41
EUR
,
5,88
USD
Ajánlatok száma:
0
Daguerre képi elkészítése módjának leírása. Német után közli Dr. Zimmermann Jakab. Bp., 1984, Országos Műszaki Múzeum, Pest Megyei Nyomda. Kiadói papírkötés. Reprint.
15556.

Daguerre képi elkészítése módjának leírása. Német után közli Dr. Zimmermann Jakab. Bp., 1984, Országos Műszaki Múzeum, Pest Megyei Nyomda. Kiadói papírkötés. Reprint.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,41
EUR
,
5,88
USD
Ajánlatok száma:
2
Finkey József: Az ásványszenek brikettezése. Sopron, 1930, Rábaközi Nyomda és Lapkiadó Vállalat. Kiadja a M. Kir. Bányamérnöki és Erdőmérnöki Főiskola Könykiadó Alapja. Korabeli félvászon-kötés.
15557.

Finkey József: Az ásványszenek brikettezése. Sopron, 1930, Rábaközi Nyomda és Lapkiadó Vállalat. Kiadja a M. Kir. Bányamérnöki és Erdőmérnöki Főiskola Könykiadó Alapja. Korabeli félvászon-kötés.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
1 800 Ft
4,86
EUR
,
5,29
USD
Ajánlatok száma:
1
Kézdi Árpád, Markó Iván: Földművek védelme és víztelenítése. I-II. Bp., 1962-1964, Műszaki Könyvkiadó. Kiadói egészvászon-kötés, ajándékozási sorokkal.
15558.

Kézdi Árpád, Markó Iván: Földművek védelme és víztelenítése. I-II. Bp., 1962-1964, Műszaki Könyvkiadó. Kiadói egészvászon-kötés, ajándékozási sorokkal.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
4 000 Ft
10,81
EUR
,
11,76
USD
Ajánlatok száma:
0
Gilányi János: Ábrázoló geometria. Polgári fiúiskolák III. osztálya számára. Bp., 1908, Lampel R. (Wodianer F. és Fiai), 62+1 p. Átkötött félvászon-kötés, kissé sérült gerinccel.
15559.

Gilányi János: Ábrázoló geometria. Polgári fiúiskolák III. osztálya számára. Bp., 1908, Lampel R. (Wodianer F. és Fiai), 62+1 p. Átkötött félvászon-kötés, kissé sérült gerinccel.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 200 Ft
3,24
EUR
,
3,53
USD
Ajánlatok száma:
0
Vegyes könyvtétel, 2 db:  Háy György: Repülők, műszerek, emberek. Bp., 1990, Műszaki. Kiadói papírkötés.  Szász Tibor: Famunkák jó szerszámmal. Szabadidő-Hasznosan. Bp., 1986, Műszaki. Kiadói papírkötés.
15560.

Vegyes könyvtétel, 2 db: Háy György: Repülők, műszerek, emberek. Bp., 1990, Műszaki. Kiadói papírkötés. Szász Tibor: Famunkák jó szerszámmal. Szabadidő-Hasznosan. Bp., 1986, Műszaki. Kiadói papírkötés.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,70
EUR
,
2,94
USD
Ajánlatok száma:
1
Camions a deux essieux [...] et leurs versions manuel dentretien et dutilisation. Moscou. Kiadói egészvászon kötés, ábrákkal illusztrált, jó állapotban / linen binding, good condition
15561.

Camions a deux essieux [...] et leurs versions manuel d'entretien et d'utilisation. Moscou. Kiadói egészvászon kötés, ábrákkal illusztrált, jó állapotban / linen binding, good condition

 
Eladva
Kikiáltási ár:
1 200 Ft
3,24
EUR
,
3,53
USD
Ajánlatok száma:
1
Pataki Tibor: Papírcsodák. Bp., 1981, Ságvári Endre Könyvszerkesztőség. Kiadói papírkötés.
15562.

Pataki Tibor: Papírcsodák. Bp., 1981, Ságvári Endre Könyvszerkesztőség. Kiadói papírkötés.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
800 Ft
2,16
EUR
,
2,35
USD
Ajánlatok száma:
0

Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft

Árverési szűrés

További oldal navigáció

Elérhetőség

Nyitva tartás

  • Hétfő: 12-17
  • Keddtől Szerdáig: 10-17
  • Csütörtök: 10-19
  • Péntek: zárva
  • Hétvége: zárva

Oldalaink

© 2011-2024 Darabanth Bélyegkereskedelmi és Numizmatikai Kft.
Darabanth Kft. a weboldalán cookie-kat használ annak érdekében, hogy a weboldal a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa.
Amennyiben Ön folytatja a böngészést a weboldalunkon, azt úgy tekintjük, hogy nincs kifogása a tőlünk érkező cookie-k fogadása ellen.
Elfogadom
A részletekért kattintson
https://www.darabanth.com/hu/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Élő közvetítés

Tétel kosárba rakva

Kosár értéke:

Vásárlás folytatása
  Pénztárhoz