15137.
306. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Sport, sakk, hegymászás
1 200 Ft
3,24 EUR, 3,53 USD
Csanádi Árpád: Labdarúgás III. kötet. (Az edzés.) Bp., 1962, Sport. Kiadói félvászon-kötés, kopottas borítóval.