Könyvek: Judaika

Tételek száma: 12

A zsidók egyetemes története I. kötet: Izrael népének története a kezdettől fogva a babyloniai fogságig. Graetz nagy műve alapján szerkesztette: Szabolcsi Miksa. Bp., 1906, Phönix. Átkötött félvászon-kötés, kissé kopottas borítóval, laza fűzéssel, festett lapélekkel.
15587.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Szegő Dóra, Szegő György: Zsinagógák. A mi Budapestünk. Bp., 2004, Budapest Főváros Önkormányzata. Kiadói papírkötés.
15588.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
15589.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
15590.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
Dr. Lázár Lajos: Palesztina. Bp.,(1935), Tábor. Kiadói kissé kopottas egészvászon-kötés, Weiss Vilmos ex libris-szével. Jó állapotban.
15591.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Palesztina földrajza. Héberből fordította: dr. Márton Benő. Budapest, é.n., Gyermek és Ifjúsági Alija. Kiadói papírkötés, kissé viseltes állapotban, a gerince elvált a borítótól, a kötése sérült, szétvált, a melléklet hiányzik.
15592.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
15593.

Kikiáltási ár:
2 200 Ft
5,95
6,47
Zsidókérdés, asszimiláció, antiszemitizmus. Tanulmányok a zsidókérdésről a huszadik századi Magyarországon. Szerk.: Hanák Péter. Bp., 1984, Gondolat. Kiadói kartonált papírkötésben, jó állapotban.
15594.

Kikiáltási ár:
800 Ft
Lieblich, Karl: Wir Jungen Juden. Drei Untersuchungen zur jüdischen Fragen. Stuttgart, 1931, Zonen-Verlag. Kiadói papírkötés, kopottas állapotban / paperback, little damaged conditon
15595.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
Fényes Mór: Szentírásunk I. Zsidó Történeti Irodalmi Tár. Bp., 1999, Országos Rabbiképző Intézet. Kiadói papírkötés.
15596.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Walter Clay Lowdermilk: Palesztina. Az igéret földje. Fordította Lőw Éva. Bp., 1948, Káldor György. Kiadói papírkötés, kopottas, szakadozott borítóval, de belül jó állapotban.
15597.

Kikiáltási ár:
2 200 Ft
5,95
6,47
Felkai László: A budapesti zsidó fiú-, és a leánygimnázium története. Bp., 1992, Anna Frank Gimnázium. Kiadói kartonált papírkötés.
15598.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft