2 600 Ft
7,03 EUR, 7,65 USD
Vörösmarty Mihály Lyrai Költeményei I. kötet. Bp., é.n., Méhner Vilmos. Kiadói aranyozott, festett, illusztrált egészvászon-kötés, aranyozott lapélekkel, hiányzó elülső szennylappal, kis kopásokkal, de alapvetően jó állapotban.