2 000 Ft
5,41 EUR, 5,88 USD
Reviczky Gyula összes költeményei I. kötet. Első szerelem - Emma - Perdita - Változatok. Bp., 1895, Athenaeum. Kiadói dúsan aranyozott egészvászon-kötés, Gottermayer N. kötésben, kissé kopottas borítóval, kissé sérült gerinccel, az elülső előzéklapon ceruzás bejegyzésekkel.