Porcelán

Tételek száma: 71

Herendi virágmintás fogpiszkáló tartó, kézzel festett, jelzett (koronás), kis kopásokkal, m: 6 cm
11093.

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
3.39
4.00
Frissít
Herendi virágmintás hamutartó, kézzel festett, jelzett, kopásokkal, 13,5×9,5×2 cm
11094.

Licitálható
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
3.39
4.00
Frissít
Herendi porcelán kis liba, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 10,5x16.5 cm
11096.

Licitálható
Kikiáltási ár:
5 000 Ft
16.95
20.00
Frissít
Herendi tavasz nő puttóval, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:24 cm
11097.

Licitálható
Kikiáltási ár:
16 000 Ft
54.24
64.00
Frissít
Herendi díszváza, plasztikus figurákkal, kézzel festett, jelzett,  hibátlan, m:27,5 cm
11098.

Licitálható
Kikiáltási ár:
48 000 Ft
162.71
192.00
Frissít
Herendi nyuszi, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 13,5 cm
11099.

Licitálható
Kikiáltási ár:
3 800 Ft
12.88
15.20
Frissít

Megtekintett kategóriák

Aktuális híreink

Aukciós vásárlói jutalék: 22%

304. aukció:
Elszámolás: szeptember 12-től;

305. aukció:
Fizetési határidő: szeptember 22;
Elszámolás: szeptember 26- től;

306. aukció:
Megtekintés: szeptember 18-21 között;
Tételek átvétele: szeptember 25-én, 10 órától;
Fizetési határidő: október 6;
Elszámolás: október 10-től

  Eseménynaptár

  • Hétfő-Szerda: 10-17

© 2011-2017 Darabanth Bélyegkereskedelmi és Numizmatikai Kft.