Metszetek

Tételek száma: 35

cca 1836 Buda várának diadalmas ostrommal visszavétele 1686. Eduard Gurk és Jan Osolsobie nagyméretű litográfiája V. Ferdinánd királynak ajánlva. Modern keretben. A feliratnál alul foltos. / cca 1836 Fighting back Buda castle from the Turks in 1686. Large lithoraphy by Eduard Gurk. In modern frame. With some stains 96x83 cm
11000.

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Megvehető
Kikiáltási ár:
38 000 Ft
128.81
152.00
  Kosárba
  Eltávolítás
cca 1850-1880 Der fels der Kirche, színes litográfia, jelzés nélkül, Melanchton és Luther, Gusztáv Adolf reformátorok és I. hesseni Frigyes svéd királyokkal alakjaival a képen, körbevágva, sérült fa képkeretben, 31x41 cm/ cca 1850-1880 Der fels der Kirche, color lithography, without sign, with the figures of the reformators, Melanchthon and Luther, and the figures of the kings os Sweden, Gustav Adolph and I. Frederick of Hessen, the picture cut round, in damaged wooden frame, 31x41 cm
11001.

cca 1850-1880 'Der fels der Kirche', színes litográfia, jelzés nélkül, Melanchton és Luther, Gusztáv Adolf reformátorok és I. hesseni Frigyes svéd királyokkal alakjaival a képen, körbevágva, sérült fa képkeretben, 31x41 cm/ cca 1850-1880 'Der fels der Kirche', color lithography, without sign, with the figures of the reformators, Melanchthon and Luther, and the figures of the kings os Sweden, Gustav Adolph and I. Frederick of Hessen, the picture cut round, in damaged wooden frame, 31x41 cm

Megvehető
Kikiáltási ár:
15 000 Ft
50.85
60.00
  Kosárba
  Eltávolítás
cca 1600 II. Mátyás magyar király (1608-1619) rézmetszetű képe. / Archeduke Matthias of Austria and Burgundy (1557-1619) Etching. 16x13 cm
11002.

Megvehető
Kikiáltási ár:
9 000 Ft
30.51
36.00
  Kosárba
  Eltávolítás
cca 1600 III. Miksa (1558-1618.), osztrák főherceg, a Német Lovagrend nagymesterének rézmetszetű képe. / Maximilian, Archduke of Austria and Elected King of Poland (1558-1618) Etching. 16x13 cm
11003.

Megvehető
Kikiáltási ár:
7 000 Ft
23.73
28.00
  Kosárba
  Eltávolítás
cca 1750 Várfal metszetrajza, rézmetszet, papír, az Histoire de Polybe kötetből (3. köt. 49. p., 1. t.), 25×20,5 cm
11004.

cca 1750 Várfal metszetrajza, rézmetszet, papír, az "Histoire de Polybe" kötetből (3. köt. 49. p., 1. t.), 25×20,5 cm

Megvehető
Kikiáltási ár:
1 800 Ft
6.10
7.20
  Kosárba
  Eltávolítás
cca 1700-1800 Charte génerale de France, rézmetszet, papír, 20,5×28,5 cm /  cca 1700-1800 Charte génerale de France, copper etching, on paper, 20,5×28,5 cm
11005.

Megvehető
Kikiáltási ár:
1 800 Ft
6.10
7.20
  Kosárba
  Eltávolítás

Megtekintett kategóriák

Aktuális híreink

Aukciós vásárlói jutalék: 22%

305. aukció:
Elszámolás: szeptember 26-tól;

306. aukció:
Fizetési határidő: október 6;
Elszámolás: október 10- től;

307. aukció:
Megtekintés: október 2-5 között;
Tételek átvétele: október 9-én, 10 órától;
Fizetési határidő: október 20;
Elszámolás: október 24-től

  Eseménynaptár

  • Hétfő-Szerda: 10-17

© 2011-2017 Darabanth Bélyegkereskedelmi és Numizmatikai Kft.