Kerámiák

Tételek száma: 38

Gorka Géza (1894-1971): Figurális art deco váza, festett repesztett mázzal, jelzett (Nógrádverőce), restaurált, d:13 cm, m:15,5 cm
11054.

Kikiáltási ár:
46 000 Ft
155.93
184.00
Eladási ár:
65 000 Ft
Komlós udvarló cipőpucoló inas, kézzel festett mázas kerámia, jelzett, hibátlan, m:36 cm
11055.

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Megvehető
Kikiáltási ár:
34 000 Ft
115.25
136.00
  Kosárba
  Eltávolítás
Komlós ülő akt, zöld mázas kerámia, jelzett, hibátlan, m:18 cm
11056.

Kikiáltási ár:
11 000 Ft
37.29
44.00
10
Eladási ár:
16 000 Ft
Komlós csónaképítő fiúcska, kézzel festett mázas kerámia, jelzett, apró máz lepattanással, m:19 cm, h:32 cm
11057.

Megvehető
Kikiáltási ár:
18 000 Ft
61.02
72.00
  Kosárba
  Eltávolítás
Kiss Roóz Ilona (1920-2010): Éneklő kislányok. Kézzel festett mázas kerámia, hibátlan, jelzés nélkül, m: 9 cm
11058.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
16.95
20.00
Eladási ár:
6 500 Ft
cca 1900 egzotikus pár ( 2db büszt), festett terrakotta, jelzett (depose), hibátlan, m: 37 cm (2×)/ Teracotta orientalist male and female bust, hand painted, depose sign, good condition, h:37 cm
11059.

Megvehető
Kikiáltási ár:
40 000 Ft
135.59
160.00
  Kosárba
  Eltávolítás

Megtekintett kategóriák

Aktuális híreink

Aukciós vásárlói jutalék: 22%

305. aukció:
Elszámolás: szeptember 26-tól;

306. aukció:
Fizetési határidő: október 6;
Elszámolás: október 10- től;

307. aukció:
Megtekintés: október 2-5 között;
Tételek átvétele: október 9-én, 10 órától;
Fizetési határidő: október 20;
Elszámolás: október 24-től

  Eseménynaptár

  • Hétfő-Szerda: 10-17

© 2011-2017 Darabanth Bélyegkereskedelmi és Numizmatikai Kft.