1 200 Ft
3,24 EUR, 3,53 USD
Ifj. Imre István (1950-) 2 db rézkarca: Tiszapart+Liget, rézkarc, papír, jelzett, számozott, felcsavar, gyűrött, 29x24 cm és 24x19 cm.