Ravasz László:Korbán I-II. kötet. Bp.,[1942],Franklin Társulat. Kiadói... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/305/kategoriak~Konyvek/Konyvek-Vallas~400013/Ravasz-LaszloKorban-I-II-kotet-Bp-1942-Franklin-Tarsulat-Kiadoi-aranyozott-egeszvaszo~II1641558
1641558
15972
305
4600
Books: Religion
Kikiáltási ár:
4 600 Ft 12,43 EUR , 13,53 USD
Leírás: Ravasz László:Korbán I-II. kötet. Bp.,[1942],Franklin Társulat. Kiadói aranyozott egészvászon kötésben, kopottas gerinccel és borítóval.
: tánczos_gábor