Dr. Toldy László: Magyar Szent Erzsébet élete. Bp., 1875, Franklin-Tár... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/305/kategoriak~Konyvek/Konyvek-Vallas~400013/Dr-Toldy-Laszlo-Magyar-Szent-Erzsebet-elete-Bp-1875-Franklin-Tarsulat-Kiadoi-felvaszo~II1641809
1641809
15991
305
Books: Religion
Kikiáltási ár:
1 000 Ft 2,70 EUR , 2,94 USD
Leírás: Dr. Toldy László: Magyar Szent Erzsébet élete. Bp., 1875, Franklin-Társulat. Kiadói félvászon kötésben, kissé sérült gerinccel.
: scanner