Könyvek: Vallás

Tételek száma: 98

15987.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Lippay Lajos: Krisztus szülőföldjén. A megváltó halálának 1900 éves jubileumára. Bp., (1933), Szent István Társulat, Stephaneum ny. 202 p.+ 16 sztl. lev., fényképekkel. Kiadói egészvászon kötésben.
15988.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
15989.

Kikiáltási ár:
800 Ft
Börsönyi Béla: Árpádházi Szent Erzsébet legendája. Ünnepi mysteriumjáték. Negyedik kiadás. Bp., 1937. Szerzői kiadás. A szerző által dedikált példány!
15990.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
Dr. Toldy László: Magyar Szent Erzsébet élete. Bp., 1875, Franklin-Társulat. Kiadói félvászon kötésben, kissé sérült gerinccel.
15991.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Orgonahangok. Legteljesebb és legnagyobb énekeskönyv 950 énekkel a római kath. hívek használatára. Bp. és New York, Steinbrener Ker. János. Félbőr kötés, gerince levált, kopottas állapotban.
15992.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Bartók István: Mennyek Királynője. Bp., 2005, Helikon. Kiadói papírkötés.
15993.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Korán, A Korán világa. Helikon. Kiadói kartonált kötés, papír védőborítóval, jó állapotban.
15994.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Bhikkhu Satori Bhante: A sintoizmus. Fordította: Kéri Elemér. A világ nagy vallásai. Bp., 1990, Gondolat. Kiadói papírkötés, néhány lap sarka sérült.
15995.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Chocarne B. Lacordaire H. Domonkos magán és szerzetes élete. Magyarítá Hatzinger István. Bp., 1883 Hunyadi Mátyás. 180p. Fűzve, sérült és hiányos papírborítóban. Ritka!
15996.

Kikiáltási ár:
2 600 Ft
7,03
7,65
[A flamand hóráskönyv.] Bp., 1986, Helikon. Hasonmás kiadás, kísérőtanulmány és papírtok nélkül. Műbőr kötésben, jó állapotban.
15997.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Dr. Konek Sándor: Egyházjogtan kézikönyve. Különös tekintettel a Magyar Sz. Korona tartományaira. Bp.,1863, Hecknast Gusztáv, XXII+4+710+1 p.+1 t. Korabeli félvászon-kötésben, kissé kopottas borítóval.
15998.

Kikiáltási ár:
4 600 Ft
12,43
13,53

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft