Taylor, Merlin Moore: A kannibálok földjén. Bp., é. n., Lampel (A Magy... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/305/kategoriak~Konyvek/Konyvek-Utazas-helytortenet~400001/Taylor-Merlin-Moore-A-kannibalok-foldjen-Bp-e-n-Lampel-A-Magyar-Foldrajzi-Tarsasag-K~II1645698
1645698
15026
305
Books: Travelling, Local History
Leírás: Taylor, Merlin Moore: A kannibálok földjén. Bp., é. n., Lampel (A Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára). Kopott, díszes vászonkötésben, jó állapotban.
: tánczos_gábor