15042.
305. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Utazás, helytörténet
2 000 Ft
Princz Gyula: Utazásaim Belső-Ázsiában. Bp., 1911, Kertész József Könyvnyomdája, XVI+333+11 p. Szövegközti, és egészoldalas fekete-fehér fotókkal, rajzokkal, illusztrációkkal, két színes műmelléklettel, egy kihajtható térképpel. Kiadói egészvászon-kötés, sérült gerinccel, egy kijáró illusztrációval. (7. (32/33. p.)).