15048.
305. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Utazás, helytörténet
1 400 Ft
3,78 EUR, 4,12 USD
Karl Baedeker: Belgien und Holland nebst Luxemburg. Leipzig, 1914, Verlag von Karl Baedeker. Kiadói egészvászon kötés, kihajtható térképmelléklettel, festett lapélek, kopottas állapotban.