Könyvek: Utazás, helytörténet Tételek száma: 197
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1646863
15000
305
Books: Travelling, Local History
Léderer Ottó (szerk.): A 100 éves Újpest története. Újpest-Rákospalotai Lexikon. Újpest, 1936, Ritter Jenőné. Kiadói egészvászon kötés, kopottas állapotban. 1641535
15001
305
Szabolcs-Szatmár megyei helytörténetírás V-VI. Szerk.: Dr. Gyarmathy Zsigmond. Szabolcs-Szatmár Megyei Levéltár Kiadványai I. Évkönyvek 5-6. Nyíregyháza, 1985, Szabolcs-Szatmár Megyei Levéltár, Nyírségi Nyomda-ny. Megjelent 1000 példányban. Kiadói papírkötés. Jó állapotban. 1617236
15002
305
Tata története I. (Az őskortól 1727-ig.) Szerk.: Kovács Emil. Tata, 1979, Tata Város Tanácsa. Kiadói nyl-kötésben, kiadói papír védőborítóban, a papírborító foltos, hullámos, de egyébként jó állapotban. 1641929
15003
305
Dr. Kol Erzsébet: Tiszaparttól Alaszkáig. Bp., 1940, Kir. Magyar Természettudományi Társulat, XII+327 p.+XLVIII t. Térképekkel, egészoldalas fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Kiadói egészvászon-kötés, a színes műmelléklet hiányzik. 1641441
15004
305
4200
Richard Halliburton: Csodák könyve. Fordította: Wiesner Juliska. Bp., é.n., Dante. Egészoldalas fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Kiadói egészvászon-kötés, kissé kopottas borítóval, három kijáró illusztrációval. 1640367
15005
305
Kiss Lajos: Vásárhelyi hétköznapok. Bp., 1958, Magvető. Kiadói félvászon-kötés, kiadói kissé hiányos papírborítóban. 1640359
15006
305
Petrák - Krónika. "meljis Szent városának a legrégib idöktöl valló történetét...foglalja magában" Tanulmányok Csongrád megye történetéből XXV. Közreadja: Takács Edit. Szentes-Szeged, 1997, Csongrád Megyei Levéltár. Kiadói papírkötés, kiadói papír védőborítóban. 1648976
15007
305
2200
Gerelyes Ede (szerk.): Újpest története. Bp., 1977.
Közgazdasági és Jogi Könyvkiadó,. Egészvászon kötésben, papír védőborítóval 1633803
15008
305
4600
Újpest története. Kézirat gyanánt. Bp., 1968, Chinoin Gyógyszer és Vegyészeti Termékek Gyára Sokszorosító Üzemében. Kiadói papírkötés, 117. oldalnál a kötés szétvált, a 117. oldal kijár, a 117-120. oldalakon tintás bejegyzésekkel, aláhúzásokkal. 1630666
15009
305
Harrer Ferenc: A Fővárosi Közmunkák Tanácsa 1930-1940. Bp.,1941, Athenaeum. Kiadói aranyozott egészvászon-kötésben, szakadt papír védőborítóban, megkímélt, szép állapotban. 1647135
15010
305
Magyarország helységnévtára 1944. Szerk.: Magyar Királyi Központi Statisztikai Hivatal. Bp., [1944], Hornyánszky. Sérült gerincű félvászon kötésben. 1648272
15011
305
Budapest történetének bibliográfiája. Főszerk.: Zoltán József. 1. köt. Bp.,1967, FSzEK. Vászonkötésben, papírvédőborítóval, jó állapotban. Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft
Kikiáltás alatt lévő tétel
Katalógusszám: