Könyvek: Utazás, helytörténet

Tételek száma: 197

15144.

Kikiáltási ár:
100 Ft
0,27
0,29
Garrett Nagle, Kris Spencer: Az Európai Unió földrajza regionális és gazdasági megközelítésben. Bp., 1999, Holnap Kiadó. Kiadói kartonált papírkötés.
15145.

Kikiáltási ár:
800 Ft
15146.

Kikiáltási ár:
100 Ft
0,27
0,29
15147.

Kikiáltási ár:
100 Ft
0,27
0,29
15148.

Kikiáltási ár:
100 Ft
0,27
0,29
15149.

Kikiáltási ár:
100 Ft
0,27
0,29
15150.

Kikiáltási ár:
2 600 Ft
7,03
7,65
Raymond Danaés: Paris par arrondissement. Guide Général de Paris. Répertoire des Rues avec indication de la plus proche station du Métro. Paris, é.n., LIndispensable. Kiadói egészvászon-kötés, kopottas gerinccel és borítóval, térképekkel,francia nyelven./ General Guide to Paris repertory of streets, and indication of the nearest Metro Station. Linen-binding, with worn spine and cover, in French language.
15151.

Raymond Danaés: Paris par arrondissement. Guide Général de Paris. Répertoire des Rues avec indication de la plus proche station du Métro. Paris, é.n., L'Indispensable. Kiadói egészvászon-kötés, kopottas gerinccel és borítóval, térképekkel,francia nyelven./ General Guide to Paris repertory of streets, and indication of the nearest Metro Station. Linen-binding, with worn spine and cover, in French language.

Kikiáltási ár:
800 Ft
15152.

Kikiáltási ár:
100 Ft
0,27
0,29
Italien: Lombardei und Piemont. München, 1958, Grieben-Verlag (Grieben-Reiseführer 15.). Térképmelléklettel. Papírkötésben, egyébként jó állapotban.
15153.

Kikiáltási ár:
800 Ft
15154.

Kikiáltási ár:
100 Ft
0,27
0,29
15155.

Kikiáltási ár:
100 Ft
0,27
0,29

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft